Usługi internetowe

Media Regional.pl Usługi internetowe2 lipca, 2010

internetW skład usług internetowych jakie świadczymy znajduje się tworzenie stron internetowych, hosting oraz usługa pozycjonowania stron www. Oferujemy również kompleksową obsługę w zakresie planowania i przeprowadzania kampanii reklamowych w internecie.

Naszym klientom proponujemy profesjonalne kampanie reklamowe w najwększym portalu na Dolnym Śląsku Regional.pl oraz w serwisach partnerskich.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór kreacji reklamowych, m.in. teksty sponsorowane i bannery. Planując kampanię jesteśmy w stanie dopasować ilość odsłon do budżetu jakim dysponuje klient i dotrzeć do określonej grupy docelowej. Przeprowadzana przez nas kampania jest na bierząco monitorowana, a po jej zakończeniu klient otrzymuje szczegółowy raport z wynikami przeprowadzonych działań.

Nieodzownym elementem każdej

herehttp://www.frontloop-factory.com/yqd/acheter-levitra-20http://autisme-eee.org/omkni/cialis-achat-en-ligne-canada/j’ai pris du viagra pour homme

firmy jest dzisiaj strona internetowa. Jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie w tej dziedzinie, począwszy od prostej jednostronnej wizytówki, a kończąc na rozbudowanym serwisie internetowym lub sklepie.

Zapraszamy do galerii naszych niektórych realizacji.

Tagi: , ,